یاران خراسانی

سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی روز شنبه 23دی ماه در هجدهمین نشست عمومی بصیرت

ما در بُعد بیرونی مقتدریم و همه توطئه‌های دشمنان را شکست داده‌ایم/ برای ارتقای نظام باید عمرمان را وقف کنیم

 سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی روز شنبه 23دی ماه در هجدهمین نشست عمومی بصیرت؛ یادبود سومین سالگرد عروج آسمانی شهید مدافع حرم مهدی نوروزی با قدردانی از دست‌اندرکاران تشکیل این جلسه و یادبود عملیات کربلای پنج، اظهار کرد: دفاع مقدس در میان همه دفاع‌ها و جهاد‌هایی که بعد از آن شکل گرفت سرآمد بود و رزمندگان دفاع مقدس اسوه و الگو بودند و اکنون نیز که جبهه مقاومت در سطح منطقه وسعت یافته است، همچنان رزمندگان دوران دفاع مقدس اسوه‌ها و الگو‌های رزمندگان جبهه مقاومت هستند.

سلیمانی با اشاره به تأثیرگذاری دوران دفاع مقدس بر جهاد و دفاع در عرصه‌ها و جبهه‌های بعدی و مشابهت این امر با تأثیرگذاری انقلاب اسلامی و پایه‌گذاری اولیه آن توسط امام راحل تصریح کرد: نورانیت امام راحل امروز در چهره و وجود رهبر بزرگوارمان متجلی است و مقام معظم رهبری در همه بیاناتشان از امام راحل به شکل عجیبی یاد می‌کنند.

نظرات (1)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
سلام. به روز رسانی منظم نبوده و تعداد پست ها برای یک ماه خیلی کمه. به روز رسانی وبلاگ و وب سایت می بایست به صورت روزانه و با اخبار متنوع به روز بشود تا بتوانید مخاطبین لازم را جذب نمایید.صرف ایجاد وبلاگ و وب سایت مطرح نیست بلکه با بازنشرمطالب بتوانیم اهداف مورد نظر را به مخاطبین منتقل نماییم. چنانچه وبلاگ و وب سایت نتواند نیازمندی های مخاطب را (تنوع اخبار) را پاسخ دهد یقینا مخاطب رغبتی برای مراجعه بعدی به وبلاگ و وب سایت نشان نخواهد داد.در این زمینه انتظار بیشتری وجود دارد. موفق باشید.
دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت 16:08
امتیاز: 0 0

دیکشنری

حدیث

اوقات شرعی